Testlerimiz

ImuPro - IgG Gıda Alerjisi

image22

 ImuPro, spesifik IgG aracılı gecikmeli gıda alerji (Tip III ) testidir. Ayrıca ImuPro, güvenilirliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış, IgG'nin tüm alt gruplarının test edildiği Dünya'da en yaygın uygulanan gıda duyarlılık testidir. 

SFS - Mikrobiyata Analizi

image23

 FlorIn Scan - SFS Testi, bozulmuş bağırsak florasının (disbiyozis) tespitinde kullanılan ve bağışıklık sistemini doğrudan etkiliyen intestinal mikrobiyatayı analiz eden ve daha birçok önemli parametreyi tespit eden kapsamlı bir testtir. 

Toksik Metal Testleri

image24

Metal Analiz Testleri ile vücütta biriken toksit metallerin tespiti. Kan, idrar, dışkı, saç ve tırnak numunelerine kullanılarak tespit edilir. Her numune için ayrı paneller mevcuttur.


Genetik Paneller

image25

 Genetik yapı değiştirilemez. Fakat genetik yatkınlıklara uygun şekilde yaşam tarzını değiştirmek hastalıkların ortaya çıkmasında etkili olduğu bilimsel bir gerçektir. 

Life Lenght - Telomer Testi

image26

Life Length Telomere Analysis Test (T.A.T.) kan örneklerinden elde edilen lökosit hücrelerindeki DNA’ların ucunda yer alan telomerlerin uzunluğunu ölçen,biyolojik yaş ölçümünde kullanılan bir testtir

Methyl Age - Biyolojik Yaş

image27

Yaşam tarzınızın metabolizmanızı etkileyip etkilemediğini test edin! Methyl Ageile , DNA Hidroksimetilasyonu ile yapılan biyolojik yaş ölçümü sonucuna göre yaşam tarzınızı yeniden gözden geçirin.

Oksidatif Stres Panelleri

image28

Test edilen birçok parametre ile antioksidan savunma sisteminiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Bu test,bir çok hastalığa neden olan oksidatif stresin yok edilmesinde size yol gösterici olacaktır.

Neuro Stres Panelleri

image29

Nörotransmitterler, sinir sistemi tarafından bir sinirden diğerine bilgi iletmek için kullanılan kimyasal habercilerdir. Sağlığınızı korumak için optimal bir nörotransmitter dengesi gereklidir.

Adrenal Stres Paneli

image30

Kortizol ve DHEA  gibi Adrenal Stres parametrelierini gün içindeki değişimlerini gözlemlemek ve dengesini takip etmek için toplanan saliva örnekleri test edilmektedir. 

Metal Alerjisi - Melisa

image31

Kronik inflamasyon kaynağı olarak bir başka genellikle tümüyle ihmal edilen kaynak da ağır metallerdir. Bir çoğun

Diğer Paneller

image32

Müşterilerin soruları varsa, bizim de yanıtlarınız var. En sık sorulan soruları ekleyin; böylece herkes kazançlı olsun.