İmmuno ve Değişen Laboratuvar Kavramı

Tedavide çağdaş, kişiye özel çözüm!

Tıpta en çok istenilen önleyicilik, en iyi tedavi şekli de erken teşhistir. Immuno Tıbbi Tanı Laboratuvarı bu ilkelere bağlı olarak kurulmuş olup ve standart testlerin dışında spesifik, kişiye özel yaklaşıma yönelik tanı yöntemlerini tıp uzmanlarının hizmetine sunmaktadır. Immuno’da uygulanmakta olan bu testler, önleyici hekimlik başta olmak üzere, immuno nutrisyon, barsak florası, genetik profiller ve anti-aging gibi konuları kapsamaktadır. Immuno hizmetinin önemli bir bölümü de test raporları ile birlikte ayrıntılı tedavi ve davranış tavsiyeleri vermesidir. Ayrıca yenilikçi ve entegratif konseptler konulu kapsamlı eğitim programları yerli ve yabancı uzmanlar tarafından düzenli olarak verilmektedir.

Immuno'nun getirdiği ayrıcalık, yeni tanı ve tedavi yöntemleriyle iyileşme sürecine girmesi geciken hastalıklarda, sağlık alanındaki uzmanlara tıptaki yeni gelişmeleri tanıtarak, hastalıkların tedavisinde sunulan olanakları genişletmektir.


Hakkımızda

image37

Vizyonumuz

  

Dünya sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, Türkiye’nin en üst düzey sağlık standartlarını yakalamasında önemli bir rol oynamak, Hizmet ve ürün kalitesiyle sektörün birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde toplumsal sağlığa sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

image38

Misyonumuz

  

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

image39

Hizmetlerimiz

Sunduğumuz sağlık ürünler ve hizmetler konusunda önemle dikkat ettiğimiz hususlar:

  • Bilimsel açıdan tanımlanmış ve kabul edilmiş,
  • Avrupa ve diğer ülkelerde kalitesini ve tutarlılığını kanıtlamış,
  • Konusunda uzman ve deneyimli kuruluşlar tarafından geliştirilmiş, 
  • Uzman kadromuzun bilimsel denetiminden geçmiş ve onaylanmış olmalarıdır.